Town Pool Day Time Spaces Ability level Teacher
Croydon Manor Farm Monday 05:30 pm 1 ESA MINNOW Ryan Cox
Croydon Manor Farm Monday 04:30 pm 1 ESA 4 Ryan Cox
Croydon Manor Farm Monday 06:00 pm 1 ESA 3 Ryan Cox
Croydon Manor Farm Monday 06:30 pm 1 ESA 3 Ryan Cox
Cambridge Clare Hall Monday 07:00 pm 1 ESA 1 Liam Alderson
Cambridge Clare Hall Monday 03:30 pm 2 ESA 2 Liam Alderson
Trumpington Fawcett Primary Monday 06:00 pm 2 ESA 3 Lucinda Hart
Newmarket Waterhall Farm Monday 05:30 pm 1 ESA 6 Americo Carvalho
Great Paxton Paxton Hill House Monday 03:30 pm 2 ESA 2 Caroline Ruben
Cambridge Girton College Monday 03:30 pm 1 ESA 4 Joy Erasmus
Cambridgeshire Walnut Pool Monday 05:30 pm 1 ESA 3 Kamila Janiak
Cambridgeshire Walnut Pool Monday 06:00 pm 1 ESA 5 Kamila Janiak
Cambridgeshire Walnut Pool Monday 06:30 pm 1 ESA 3 Kamila Janiak
Trumpington Fawcett Primary Monday 04:00 pm 1 ESA 3 Dora Poncini
Trumpington Fawcett Primary Monday 03:30 pm 1 ESA 2 Dora Poncini
Bury St Edmunds Barrow School Monday 03:30 pm 1 ESA MINNOW Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Monday 04:00 pm 2 ESA 1 Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Monday 05:00 pm 3 - Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Monday 06:00 pm 2 ESA 2 Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Monday 05:30 pm 1 ESA MINNOW Rebecca Leslie
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel Monday 03:30 pm 2 ESA 2 James Rumbelow
Cambridge Everlast Fitness Monday 04:00 pm 1 ESA 5 David Vagos
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel Tuesday 04:30 pm 2 ESA 2 Anthony Dunn
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel Tuesday 05:30 pm 2 ESA 1 Anthony Dunn
Cambridge Clare Hall Tuesday 05:00 pm 3 ESA MINNOW Liam Alderson
Cambridge Clare Hall Tuesday 06:00 pm 1 ESA MINNOW Liam Alderson
Cambridge Clare Hall Tuesday 03:30 pm 2 ESA MINNOW Liam Alderson
Great Paxton Paxton Hill House Tuesday 06:30 pm 1 ESA 4 Bryn Dymott
Bury St Edmunds Barrow School Tuesday 05:00 pm 2 ESA 4 Americo Carvalho
Bury St Edmunds Barrow School Tuesday 06:00 pm 1 ESA 4 Americo Carvalho
Bury St Edmunds Barrow School Tuesday 06:30 pm 1 ESA 2 Americo Carvalho
Bury St Edmunds Barrow School Tuesday 03:30 pm 1 ESA MINNOW Americo Carvalho
Croydon Manor Farm Tuesday 04:00 pm 1 ESA 3 Caroline Ruben
Croydon Manor Farm Tuesday 04:30 pm 2 ESA 6 Caroline Ruben
Croydon Manor Farm Tuesday 05:30 pm 1 ESA 3 Caroline Ruben
Croydon Manor Farm Tuesday 06:00 pm 1 ESA 5 Caroline Ruben
Newmarket Waterhall Farm Tuesday 05:00 pm 1 ESA 5 Virginia Spinks
Newmarket Waterhall Farm Tuesday 04:00 pm 1 ESA 2 Virginia Spinks
Cambridge Bottisham Village College Tuesday 07:15 pm 3 ESA 6 Virginia Spinks
Cambridge Bottisham Village College Tuesday 07:15 pm 1 ESA 6 Virginia Spinks
Cambridge Bottisham Village College Tuesday 07:15 pm 1 ESA 5 Ruth Brown
Cambridge Bottisham Village College Tuesday 07:15 pm 2 ESA 8 Ruth Brown
Trumpington Fawcett Primary Tuesday 03:30 pm 1 ESA 2 Dora Poncini
Cambridge Girton College Tuesday 04:00 pm 1 ESA 2 David Vagos
Cambridge Girton College Tuesday 04:30 pm 1 ESA 4 David Vagos
Cambridge Girton College Tuesday 05:30 pm 1 ESA 4 David Vagos
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel Wednesday 04:00 pm 2 ESA 1 Anthony Dunn
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel Wednesday 03:30 pm 1 ESA 3 Anthony Dunn
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel Wednesday 04:30 pm 2 ESA 3 Anthony Dunn
Croydon Manor Farm Wednesday 04:00 pm 1 ESA 3 Ryan Cox
Croydon Manor Farm Wednesday 05:30 pm 2 ESA 4 Ryan Cox
Croydon Manor Farm Wednesday 04:30 pm 1 ESA 1 Ryan Cox
Cambridge Kings Hedges Wednesday 04:00 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Cambridge Kings Hedges Wednesday 06:00 pm 2 ESA MINNOW Dale Voyse
Cambridge Kings Hedges Wednesday 03:30 pm 3 - Dale Voyse
Newmarket Waterhall Farm Wednesday 05:30 pm 2 ESA 5 Americo Carvalho
Trumpington Fawcett Primary Wednesday 03:30 pm 1 ESA 5 Caroline Ruben
Great Paxton Paxton Hill House Wednesday 04:00 pm 1 ESA 4 Sam Mitchell
Great Paxton Paxton Hill House Wednesday 06:00 pm 1 ESA 2 Sam Mitchell
Great Paxton Paxton Hill House Wednesday 06:30 pm 1 ESA 4 Sam Mitchell
Cambridge Everlast Fitness Wednesday 05:30 pm 1 ESA 3 Dora Poncini
Cambridge Everlast Fitness Wednesday 06:30 pm 1 ESA 1 Dora Poncini
Bury St Edmunds Barrow School Wednesday 04:30 pm 2 ESA 1 Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Wednesday 05:30 pm 2 ESA 2 Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Wednesday 04:00 pm 1 ESA 2 Rebecca Leslie
Cambridge Kings Hedges Wednesday 04:30 pm 1 ESA 1 Rebecca Passman
Cambridge Kings Hedges Wednesday 03:30 pm 1 ESA MINNOW Rebecca Passman
Cambridge Clare Hall Wednesday 04:00 pm 2 ESA 4 David Vagos
Cambridge Clare Hall Wednesday 03:30 pm 1 ESA 2 David Vagos
Cambridge Clare Hall Wednesday 04:30 pm 1 ESA 3 David Vagos
Cambridge Clare Hall Thursday 03:30 pm 1 ESA 1 Liam Alderson
Cambridge Clare Hall Thursday 05:00 pm 1 ESA 1 Liam Alderson
Cambridge Clare Hall Thursday 06:00 pm 1 ESA 1 Liam Alderson
Cambridge Girton College Thursday 04:00 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Cambridge Girton College Thursday 04:30 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Great Paxton Paxton Hill House Thursday 04:00 pm 1 ESA 3 Bryn Dymott
Bury St Edmunds Barrow School Thursday 04:00 pm 2 ESA 3 Americo Carvalho
Bury St Edmunds Barrow School Thursday 05:30 pm 1 ESA 2 Americo Carvalho
Bury St Edmunds Barrow School Thursday 06:00 pm 1 ESA 1 Americo Carvalho
Bury St Edmunds Barrow School Thursday 06:30 pm 2 ESA 3 Americo Carvalho
Croydon Manor Farm Thursday 06:00 pm 2 ESA 6 Sam Mitchell
Newmarket Waterhall Farm Thursday 03:30 pm 1 ESA MINNOW Virginia Spinks
Cambridge Kings Hedges Thursday 06:00 pm 1 ESA 1 Katie Doggett
Cambridge Kings Hedges Thursday 03:30 pm 1 ESA MINNOW Katie Doggett
Trumpington Fawcett Primary Thursday 05:30 pm 1 ESA 1 Leah Reynolds
Cambridge Abbey Leisure Complex Friday 07:00 pm 1 ESA 6 Liam Alderson
Croydon Manor Farm Friday 05:00 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Croydon Manor Farm Friday 06:00 pm 2 ESA 2 Dale Voyse
Croydon Manor Farm Friday 06:30 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Cambridge Bottisham Village College Friday 04:30 pm 1 ESA 5 Molly Reeder
Cambridge Bottisham Village College Friday 05:00 pm 1 ESA 4 Molly Reeder
Cambridge Bottisham Village College Friday 04:00 pm 2 ESA 6 Molly Reeder
Great Paxton Paxton Hill House Friday 04:30 pm 1 ESA 3 Bryn Dymott
Great Paxton Paxton Hill House Friday 05:00 pm 1 ESA 1 Bryn Dymott
Cambridge Girton College Friday 06:30 pm 2 ESA 5 Lucinda Hart
Newmarket Waterhall Farm Friday 05:30 pm 1 ESA 2 Americo Carvalho
Newmarket Waterhall Farm Friday 06:00 pm 1 ESA 5 Americo Carvalho
Newmarket Waterhall Farm Friday 07:00 pm 1 ESA 6 Americo Carvalho
Cambridge Clare Hall Friday 04:30 pm 1 ESA 8 Sam Mitchell
Cambridge Clare Hall Friday 06:00 pm 2 ESA 6 Sam Mitchell
Cambridge Bottisham Village College Friday 04:30 pm 1 ESA 3 Virginia Spinks
Cambridge Bottisham Village College Friday 05:30 pm 1 ESA 3 Virginia Spinks
Cambridge Bottisham Village College Friday 04:00 pm 1 ESA 2 Virginia Spinks
Bury St Edmunds Barrow School Friday 05:30 pm 1 ESA 2 Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Friday 04:00 pm 2 ESA 2 Rebecca Leslie
Bury St Edmunds Barrow School Friday 05:00 pm 1 ESA 2 Rebecca Leslie
Cambridge Kings Hedges Friday 05:00 pm 1 ESA MINNOW Katie Doggett
Cambridge Kings Hedges Friday 05:30 pm 1 ESA 2 Katie Doggett
Cambridge Kings Hedges Friday 03:30 pm 2 ESA 4 Katie Doggett
Cambridge Kings Hedges Friday 05:00 pm 1 ESA MINNOW James Rumbelow
Trumpington Fawcett Primary Friday 04:30 pm 2 ESA 2 Tom Barucha
Trumpington Fawcett Primary Friday 06:00 pm 2 ESA 6 Tom Barucha
Trumpington Fawcett Primary Friday 04:00 pm 2 ESA 2 Tom Barucha
Trumpington Fawcett Primary Friday 05:30 pm 2 ESA 5 Tom Barucha
Croydon Manor Farm Saturday 11:30 am 1 ESA MINNOW Ryan Cox
Newmarket Waterhall Farm Saturday 01:30 pm 2 ESA MINNOW Dale Voyse
Newmarket Waterhall Farm Saturday 03:00 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Newmarket Waterhall Farm Saturday 11:30 am 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Newmarket Waterhall Farm Saturday 12:00 pm 1 ESA 1 Dale Voyse
Cambridge St Johns College School Saturday 08:30 am 1 ESA 4 Lucinda Hart
Cambridge St Johns College School Saturday 11:30 am 1 ESA 2 Lucinda Hart
Cambridge Clare Hall Saturday 01:00 pm 1 ESA 6 Katie Doggett
Cambridge Girton College Saturday 11:30 am 1 ESA MINNOW James Rumbelow
Cambridge St Johns College School Saturday 11:00 am 1 ESA 2 David Vagos
Cambridge St Johns College School Saturday 12:30 pm 2 ESA 6 David Vagos
Cambridge St Johns College School Saturday 01:00 pm 1 ESA 3 David Vagos
Cambridge Bottisham Village College Saturday 01:30 pm 1 ESA 2 Emma DeWitte
Cambridge Bottisham Village College Saturday 02:00 pm 1 ESA 5 Emma DeWitte
Cambridge Bottisham Village College Saturday 02:30 pm 1 ESA 3 Emma DeWitte
Cambridge Bottisham Village College Saturday 04:00 pm 1 ESA 6 Emma DeWitte
Cambridge Bottisham Village College Saturday 03:00 pm 1 ESA 2 Emma DeWitte
Cambridge Bottisham Village College Saturday 03:30 pm 1 ESA 6 Emma DeWitte
Croydon Manor Farm Sunday 09:30 am 1 ESA 3 Dale Voyse
Croydon Manor Farm Sunday 11:30 am 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Croydon Manor Farm Sunday 08:30 am 2 ESA MINNOW Dale Voyse
Croydon Manor Farm Sunday 11:00 am 1 ESA 2 Dale Voyse
Croydon Manor Farm Sunday 12:00 pm 2 ESA MINNOW Dale Voyse
Cambridge Clare Hall Sunday 03:00 pm 1 ESA 3 Dale Voyse
Cambridge Clare Hall Sunday 11:30 am 1 ESA 1 Lucinda Hart
Cambridge Clare Hall Sunday 10:00 am 1 ESA 1 Lucinda Hart
Cambridge Bottisham Village College Sunday 09:30 am 1 ESA 3 Sam Mitchell
Cambridge Histon Holiday Inn Sunday 01:30 pm 1 ESA 2 Katie Doggett
Cambridge Histon Holiday Inn Sunday 03:00 pm 1 ESA MINNOW Katie Doggett
Cambridge St Johns College School Sunday 08:00 am 1 ESA 2 Leah Reynolds
Cambridge St Johns College School Sunday 10:30 am 1 ESA 5 Leah Reynolds
Cambridge St Johns College School Sunday 11:30 am 1 ESA 1 Leah Reynolds
Cambridge St Johns College School Sunday 12:30 pm 1 ESA 3 Leah Reynolds
Cambridge St Johns College School Sunday 01:30 pm 1 ESA 4 Leah Reynolds
Cambridge St Johns College School Sunday 09:30 am 1 ESA 4 David Vagos
Cambridge St Johns College School Sunday 08:00 am 2 ESA 6 David Vagos
Cambridge St Johns College School Sunday 10:30 am 1 ESA 3 David Vagos
Cambridge St Johns College School Sunday 11:00 am 1 ESA MINNOW David Vagos