Town Pool Day Time Spaces Ability level Teacher
Cambridge Clare Hall 2Monday 04:00 pm 1 ESA 3 Liam Alderson
Cambridge Everlast Fitness 2Monday 04:30 pm 1 ESA 6 David Vagos
Croydon Manor Farm 2Monday 06:00 pm 1 ESA 4 Ryan Cox
Great Paxton Paxton Hill House 2Monday 03:00 pm 2 ESA MINNOW Caroline Ruben
Trumpington Fawcett Primary 2Monday 04:30 pm 1 ESA 4 Anthony Dunn
Trumpington Fawcett Primary 2Monday 04:00 pm 2 ESA 2 Anthony Dunn
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel 2Monday 03:30 pm 2 ESA 2 Dora Poncini
Cambridge Clare Hall 3Tuesday 03:00 pm 1 ESA 1 Liam Alderson
Newmarket Waterhall Farm 3Tuesday 05:00 pm 1 ESA 1 Virginia Spinks
Croydon Manor Farm 3Tuesday 05:00 pm 1 ESA 5 Caroline Ruben
Cambridge Everlast Fitness 3Tuesday 05:30 pm 1 ESA 5 Molly Reeder
Great Paxton Paxton Hill House 3Tuesday 05:30 pm 1 ESA 1 Bryn Dymott
Newmarket Waterhall Farm 3Tuesday 03:00 pm 2 ESA 1 Virginia Spinks
Trumpington Fawcett Primary 3Tuesday 06:00 pm 1 ESA 1 ESA Office
Trumpington Fawcett Primary 3Tuesday 06:00 pm 3 - Dora Poncini
Trumpington Fawcett Primary 3Tuesday 03:30 pm 1 ESA 4 Virginia Spinks
Sutton Woodlands Pool 3Tuesday 03:30 pm 3 - Dale Voyse
Sutton Woodlands Pool 3Tuesday 04:00 pm 3 - Dale Voyse
Sutton Woodlands Pool 3Tuesday 04:30 pm 3 - Dale Voyse
Sutton Woodlands Pool 3Tuesday 05:00 pm 3 - Dale Voyse
Sutton Woodlands Pool 3Tuesday 05:30 pm 3 - Dale Voyse
Sutton Woodlands Pool 3Tuesday 06:00 pm 3 - Dale Voyse
Newmarket Waterhall Farm 4Wednesday 03:30 pm 1 ESA 2 Dale Voyse
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel 4Wednesday 03:30 pm 1 ESA 2 Lucinda Hart
Newmarket Waterhall Farm 4Wednesday 04:30 pm 1 ESA 2 Dale Voyse
Cambridge Imagine Spa at Quy Mill Hotel 4Wednesday 05:00 pm 1 ESA 5 Lucinda Hart
Cambridge Clare Hall 4Wednesday 05:30 pm 1 ESA 4 David Vagos
Croydon Manor Farm 4Wednesday 05:45 pm 1 ESA 3 Ryan Cox
Newmarket Waterhall Farm 4Wednesday 06:00 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Cambridge Clare Hall 4Wednesday 06:00 pm 1 ESA 5 David Vagos
Croydon Manor Farm 4Wednesday 06:15 pm 1 ESA 4 Ryan Cox
Great Paxton Paxton Hill House 4Wednesday 04:30 pm 1 ESA 4 Sam Mitchell
Sutton Woodlands Pool 4Wednesday 05:30 pm 2 ESA 3 ESA Office
Trumpington Fawcett Primary 4Wednesday 05:00 pm 1 ESA 5 Anthony Dunn
Trumpington Fawcett Primary 4Wednesday 03:30 pm 1 ESA 2 Anthony Dunn
Newmarket Waterhall Farm 4Wednesday 06:30 pm 1 ESA 2 Dale Voyse
Cambridge Clare Hall 5Thursday 03:00 pm 2 ESA 2 Liam Alderson
Bury St Edmunds Barrow School 5Thursday 04:00 pm 1 ESA 3 Americo Carvalho
Croydon Manor Farm 5Thursday 04:00 pm 1 ESA 4 Ryan Cox
Croydon Manor Farm 5Thursday 05:00 pm 1 ESA 2 Ryan Cox
Cambridge Everlast Fitness 5Thursday 05:30 pm 2 ESA 6 Molly Reeder
Cambridge Clare Hall 5Thursday 06:00 pm 1 ESA 3 Liam Alderson
Newmarket Waterhall Farm 5Thursday 06:30 pm 1 ESA 1 Virginia Spinks
Great Paxton Paxton Hill House 5Thursday 05:00 pm 1 ESA 1 Bryn Dymott
Sutton Woodlands Pool 5Thursday 05:00 pm 1 ESA 2 Dale Voyse
Bury St Edmunds Barrow School 5Thursday 03:30 pm 3 - Americo Carvalho
Trumpington Fawcett Primary 5Thursday 04:00 pm 1 ESA 1 Joy Erasmus
Sutton Woodlands Pool 5Thursday 04:00 pm 1 ESA 3 Dale Voyse
Sutton Woodlands Pool 5Thursday 03:30 pm 3 - Dale Voyse
Cambridge Clare Hall 6Friday 04:00 pm 2 ESA 6 Sam Mitchell
Croydon Manor Farm 6Friday 04:00 pm 1 ESA MINNOW Dale Voyse
Cambridge Clare Hall 6Friday 05:00 pm 1 ESA 6 Sam Mitchell
Croydon Manor Farm 6Friday 05:00 pm 2 ESA 4 Dale Voyse
Cambridge Bottisham Village College 6Friday 05:30 pm 1 ESA 3 Molly Reeder
Cambridge Bottisham Village College 6Friday 05:30 pm 1 ESA 3 Virginia Spinks
Cambridge Bottisham Village College 6Friday 06:00 pm 1 ESA 3 Molly Reeder
Cambridge Bottisham Village College 6Friday 06:00 pm 1 ESA 3 Virginia Spinks
Cambridge Clare Hall 6Friday 06:30 pm 1 ESA 6 Sam Mitchell
Cambridge Bottisham Village College 6Friday 06:30 pm 2 ESA 2 Virginia Spinks
Newmarket Waterhall Farm 6Friday 06:30 pm 1 ESA 2 Americo Carvalho
Newmarket Waterhall Farm 6Friday 07:00 pm 1 ESA 3 Americo Carvalho
Croydon Manor Farm 7Saturday 08:30 am 1 ESA MINNOW Ryan Cox
Cambridge St Johns College School 7Saturday 09:00 am 1 ESA 4 David Vagos
Cambridge St Johns College School 7Saturday 09:00 am 1 ESA 4 Lucinda Hart
Croydon Manor Farm 7Saturday 11:00 am 1 ESA 2 Ryan Cox
Newmarket Waterhall Farm 7Saturday 11:30 am 1 ESA 1 Dale Voyse
Cambridge St Johns College School 7Saturday 12:30 pm 1 ESA 4 David Vagos
Cambridge St Johns College School 7Saturday 01:00 pm 1 ESA 3 David Vagos
Cambridge Clare Hall 7Saturday 01:00 pm 1 ESA 4 Joy Erasmus
Cambridge Bottisham Village College 7Saturday 01:30 pm 1 ESA 5 Tania Verdejo
Cambridge Bottisham Village College 7Saturday 02:30 pm 1 ESA 1 Tania Verdejo
Cambridge Bottisham Village College 7Saturday 03:00 pm 2 ESA 6 Tania Verdejo
Cambridge Bottisham Village College 7Saturday 03:30 pm 2 ESA 2 Tania Verdejo
Great Paxton Paxton Hill House 7Saturday 11:00 am 2 ESA 6 Sam Mitchell
Croydon Manor Farm 7Saturday 04:30 pm 3 - Sam Mitchell
Cambridge Histon Holiday Inn 7Saturday 10:00 am 1 ESA 3 Liam Alderson
Cambridge Histon Holiday Inn 7Saturday 10:30 am 1 ESA 4 Liam Alderson
Cambridge Clare Hall 8Sunday 08:00 am 1 ESA 4 Lucinda Hart
Cambridge St Johns College School 8Sunday 08:00 am 1 ESA 6 David Vagos
Croydon Manor Farm 8Sunday 12:30 pm 1 ESA 1 Dale Voyse
Croydon Manor Farm 8Sunday 09:00 am 2 ESA 2 Dale Voyse
Newmarket Waterhall Farm 8Sunday 10:00 am 1 ESA 1 Sam Mitchell
Cambridge Bottisham Village College 8Sunday 10:30 am 1 ESA 6 Tania Verdejo
Newmarket Waterhall Farm 8Sunday 10:30 am 1 ESA 7 Sam Mitchell
Newmarket Waterhall Farm 8Sunday 11:00 am 1 ESA 1 Sam Mitchell
Newmarket Waterhall Farm 8Sunday 11:30 am 1 ESA 3 Sam Mitchell
Newmarket Waterhall Farm 8Sunday 12:00 pm 1 ESA 1 Sam Mitchell
Cambridge St Johns College School 8Sunday 12:00 pm 1 ESA MINNOW David Vagos
Cambridge Clare Hall 8Sunday 02:00 pm 1 ESA 2 Dale Voyse
Cambridge Clare Hall 8Sunday 10:30 am 1 ESA 5 Lucinda Hart
Newmarket Waterhall Farm 8Sunday 08:00 am 1 ESA 2 Sam Mitchell
Croydon Manor Farm 8Sunday 08:00 am 1 ESA 1 Dale Voyse
Cambridge St Johns College School 8Sunday 12:30 pm 1 ESA 3 Lucy Ruben